На думку експерта Івана Ступака, у Литві готові до можливого нападу з боку росії чи Білорусі, зокрема там буде активним партизанський рух.

Про це він сказав у пу програмі «Актуально» на 12 каналі 28 червня, відповідаючи на запитання, чи можливе відкриття європейського фронту у напрямку Литви.

«Так, є вірогідність відкриття цього фронту, однак литовці і загалом всі країни Балтії готові до цього. Я вам більше скажу, вони 20 років тренувалися і уявного ворога малюють за допомогою умовних позначень: ніби вони – це бджоли, а ведмідь зрозуміло хто. І ведмідь нападає на бджіл», – розповів гість програми.

«Вони готові до затяжної війни, до окупації. Вони розуміють, що їхня територія незначна, а росіян дуже багато. Росіяни можуть як катком переїхати цю країну, і литовці готові до партизанського руху. Вони готові вибивати росіян у тилах, підривати їхні комунікації. Вони дуже-дуже на це заточені. Я спілкувався з одним політиком із Литви, і він сказав: хай спробують – ми їм покажемо!» – додав Іван Ступак.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лукашенко розуміє, що путін – вже лузер, – експерт