З нагоди Міжнародного дня батька у Луцьку відбувся фестиваль «Тато Fest». На відпочинок до Центрального парку прийшли десятки сімей – розваги були як для дітей, так і для дорослих. Військові автівки, автомати, пожежні спорядження та машини, колеса яких на Волині досі не їздили. Усім цим і не тільки запам’ятається лучанам і гостям міста цьогорічне дійство.

Про те, чим дивував «Тато Fest» і чому діти виходили з території заходу переважно наскрізь мокрі, – у сюжеті Анастасії Качини.

На вулиці Глушець – українська музика і час від часу чути сирену пожежного авто. Луцький парк на день став територією фестивалю «Тато Fest». Тут вирішили відсвяткувати Міжнародний день батька.

На вході у парк припарковані авто. Таких на Волині, кажуть діти, раніше не бачили: «Дуже неочікувано, що на Волинь приїхали такі машини». Трохи далі дещо інша автівка – військова, яка, до слова, зібрала біля себе значно більше дітей.

«Сьогодні ми привезли для огляду нашого суспільства техніку під типом «кугуар» , це бронеавтомобіль, і декілька зразків озброєння, яке є на забезпеченні нашого прикордонного загону», – розповів офіцер служби ракетно-артилерійського озброєння 6-го прикордонного загону Ілля Коляда.

Поки прикордонники показували зброю, пожежники демонстрували дітям, як то – бути рятувальником.

Чимало дітей прийшли на фест із татусями.

Поруч влаштували справжні купання. Поки одні діти вчилися користуватися пожежним шлангом, інші – ловили струмені води.

І ці розваги лише на вході у центральний парк. Далі – ще цікавіше. Різні ігри-забавлянки для дітей, майстер-класи, фотозони. Малим цікаво, а батькам щастя, коли діти задоволені.

А щоб «Тато Fest» запам’ятався на довгі роки – продавали різноманітні сувеніри: кружки, блокноти, ручки, кепки, шопери, футболки. Виручене з продажів віддають дітям, у яких повномасштабна війна забрала татусів.

Організатори «Тато Fest» певнять: усе це – конкурси, виставки, ярмарки, майстер-класи, ігри, музика, забави – щоб підбадьорити лучан та заохотити їх взяти участь у благодійній справі.