Сотні людей долучилися до забігу у Центральному парку Луцька. Організатори – дитячий спортивний клуб “Кордон”. А так, як захід благодійний долучилися й вихованці багатьох інших клубів Луцька.

Наша Марія Вавринюк побувала на місці подій, довідалась мету забігу, а також поспілкувалась із його учасниками. Детальніше – у сюжеті.

Разом з учасниками, більшість з них дітвора, біжать титуловані українські спортсмени.

«Для дітей це буде мотивація. Не кожний день ви можете пробігти з чемпіоном світу з легкої атлетики, чи з ММА, чи з вільної боротьби», – каже Богдан Мандрикін, голова дитячого спортивного клубу «Кордон».

Участь у забігу – благодійний внесок. Усі зібрані гроші направлять на купівлю військового обладнання, амуніцію та інші потреби Волинського шостого прикордонного загону.

Участь у благодійному забігу взяли і військові, посадовці області, представники навчальних закладів та загалом відомі люди. Фінішує і ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось:

«Прекрасний забіг! Будьмо небайдужі, бо хлопцям там набагато тяжче. Робимо все, що від нас залежить для наших Збройних Сил».

Кожен учасник благодійного забігу отримав грамоти та медалі, особливі подарунки вручили найменшим спортсменам. Адже захід також приурочили до Міжнародного дня захисту дітей, який щорічно відзначають першого червня.