Перша партія марок «Русскій воєнний корабль… ВСЬО», продаж якої стартував 23 травня, у волинських відділеннях «Укрпошта» закінчилася вже 24 травня. Наступну партію очікують у п’ятницю, 27 травня.

Про це у програмі «Актуально» на 12 каналі розповів директор «Укрпошти» на Волині Іван Люсак.

Нагадаємо, урочисте спецпогашення марки відбулося 23 травня. О 14-й годині цього дня стартував продаж.

«У перший день шалений ажіотаж був по всій Україні, у всіх обласних центрах. Марки ми реалізовуємо у 1,5 тисячі відділеннях. В нас в області це 141 відділення», – розповів головний поштар області.

За його словами, у перший день на центральне відділення в Луцьку звернулося понад півтори тисячі людей. Тих, хто не встиг придбати марки першого дня, записали на список, і наступного дня вони теж отримали марки.

«З першої партії ми реалізували вже всі марки. Наступну партію очікуємо у п’ятницю, і 27 травня продовжимо реалізацію», – повідомив Іван Люсак.

«Марка як символ боротьби і майбутньої перемоги користується попитом. Її продають як на іноземних майданчиках, так і в Україні. Проводили благодійний аукціон на Prozorro, у ньому мали змогу брати участь усі охочі. Зароблені кошти перерахують на ЗСУ. Ставка, яка перемогла, становила 5 мільйонів гривень», – додав очільник «Укрпошти» на Волині.