Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зявив, що 11 травня карантин в Україні буде пом’якшено і свої двері для відвідувачів відчинять перукарні, салони краси та магазини.

Про це повідомляє ТСН.

“Ми плануємо вже від 11 числа пом’якшувати наш карантин. Відкривати і парки, і лісові зони, і перукарні, салони, і невеличкі магазини з дотриманням певних санітарних норм. Але все це робиться виключно, аналізуючи ситуацію у спілкування з епідеміологами і фахівцями, які чітко можуть дати пораду, як саме це треба робити, що не було ніяких спалахів”, – заявив очільник МОЗ.

Він також додав, що наразі ситуація в Україні з поширенням коронавірусу контрольована і ніхто не збирається тримати людей на карантині, якщо у цьому не буде потреби.

“У нас немає того, що відбувається в Іспанії, Італії, Франції, Великій Британії. У нас не помирає така кількість людей і такий відсоток людей. Наша система охорони здоров’я не має пікових навантажень і всім вчасно надається медична допомога. Мені здається, це  головне і те, що ми втримали ситуацію. Вона повністю контрольована. Повірте мені, ніхто не збирається тримати людей на карантині і продовжувати карантинні заходи, якщо у цьому не буде потреби”, – наголосив Степанов.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 2 травня