Вартість проїзду в громадському транспорті Нововолинська зросте. Замість трьох гривень тепер платитимуть, як і в Луцьку – чотири. А до селища Благодатного замість п’яти гривень буде сім. Зміни торкнуться і проїзду дітей. Якщо раніше школярі платили лише половину від загальної вартості квитка, то тепер платитимуть сімдесят п’ять відсотків. Тобто, по місту – три гривні замість однієї гривні п’ятдесяти копійок. У Міськраді кажуть – рішення повністю вмотивоване чинним законодавством.
Ініціативу щодо підняття тарифів висловили перевізники. Кажуть, що зі старими цінами працюють собі у збиток, адже здорожчали ціни на пальне та підвищилась зарплата для працівників. Та поки що це лише проект. Орієнтовно через місяць рішення про затвердження нових тарифів прийматимуть на засіданні виконкому.
Питання про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті обговорювалось і у Луцьку. Перевізники просили підвищити ціну із чотирьох до п’яти гривень. Та у Міській раді кажуть, що проект рішення розроблятимуть тільки коли більшість перевізників подадуть до муніципалітету економічно обгрунтовані розрахунки, що доводитимуть необхідність підняття тарифу.