Мешканців Підгайців тероризує колекторська компанія. Дзвонять і пишуть мало не всьому селу. Вже декілька днів вони дістають телефонними дзвінками і нашого колегу, журналіста Богдана Коваля.

Богдан каже, що колектори постійно набридають і його батькам, і навіть бабусі, яка сприймає ці дзвінки надто близько до серця. Щоб вберегти родину від такого стресу, журналіст вирішив звернутися в поліцію.

Усі ці надокучливі дзвінки від представників компанії “Кешбері”, принаймні саме так представляються колектори. Однак, додзвонитися до них неможливо.

Однак, за словами луцького юриста Олега Лягутка, сподіватися на притягнення цієї компанії до відповідальності сподіватись марно.

Саме цим і користуються нахаби-колектори. Тому і використовують сусідів для тиску на боржників.

Дістали навіть сільського голову Юрія Семенюка. Бідкається, що йому щодня набридають і дзвінками, і есемесками.

Дійшло навіть до погроз.

А от батько Маї Макарової, через яку пів села тероризують колектори, запевняє, що донька жодних кредитів не брала. Натомість це міг зробити її співмешканець.

Хлопець влаштувався на роботу і залишився жити в Макарових. А наприкінці жовтня до Майї та її батьків почали дзвонити колектори.

Тоді пан Василь написав на чоловіка заяву в поліцію. Але колектори дзвонити не припинили. І тепер, окрім родини, тероризують пів села. У зв’язку з цим депутати Підгайцівської сільської ради запропонували написати колективну заяву в поліцію. Люди просять правоохоронців відновити спокій у селі.