У «Там Тамі» – новинка! На полицях гіпермаркету з’явилися суші власного виробництва. Їх можна не лише купити, але й скуштувати на місці – у затишному Coffee Space. Про те, які роли можна придбати і чи всім по кишені суші від «ТаміСуші», – у сюжеті.

У самісінькому центрі гіпермаркету «Там Там» – на території кофе-плейсу – як завше людно. Усі ці люди в очікуванні першими скуштувати суші авторства відомого ресторатора Іллі Будчука. Саме він став бренд-шефом нового проєкту «Там Таму», який має назву «Тамі Суші».

А в тому, що суші дійсно смачні, міг переконатися абсолютно кожен. Проєкт презентували майстер-класом та дегустацією. Щодо першого, то спробувати власноруч приготувати суші наважилися операційний директор гіпермаркету Віктор Кульбачинський та відома інстаграм-блогерка Лерка Цукерка.

Віктор Кульбачинський зізнався: готувати суші для нього – досвід новий.

«Сьогодні отримав дуже велику позитивну емоцію приготування особисто суші. Здається, що це дуже просто, але оці тонкощі, як і в кожній роботі, вони є. І я б зараз другий раз без Іллі, без шефа, не зробив би», – заявив Віктор Кульбачинський.

Він упевнений: проєкт «ТаміСуші» сподобається покупцям та відвідувачам гіпермаркету «Там Там».

«Це страва, продукт, японська культура, яка користується попитом в наших людей: і в діток з 10-ти років, і у старшого покоління», – каже Віктор Кульбачинський.

Треба сказати, що суші виробництва «Там Там» можна не лише придбати, але й скуштувати на місці – у затишному кофе-спейсі. Нині меню суші у «Там Тамі» налічує 10 одиниць.

«У меню є макі-роли, в меню є «Каліфорнія» і в меню є дорожчі, тобто преміум-роли – це філадельфія-рол, з креветкою, роли з тунцем, роли з гребінцем», – перелічує бренд-шеф «ТаміСуші» Ілля Будчук.

Щодо вартості, то «ТаміСуші» пропонує роли за досить таки спокусливими цінами.

«Цінова політика досить гнучка і цікава. Я думаю, що, в першу чергу, наших відвідувачів здивує вибір, тому що це – надзвичайно рибні роли», – зазначив маркетолог ТОВ «Континіум Трейд» Олександр Львовський.

У гіпермаркеті «Там Там» певнять: роли від «ТаміСуші» – не просто смачні, але й, щонайважливіше, якісні: мінімум рису, максимум начинки!