У гіпермаркеті «Там Там. Сімейні традицій» організували черговий майстер-клас. Цього разу його приурочили Дню матері. Майстриня Руслана Цибуліна разом із дітками виготовляли святкові листівки.

«Сьогодні ми проводимо майстер-клас приурочений святу Дню матері, який будемо святкувати ось уже наступного дня і вітати наших дорогих матусь. Виготовляємо листівочки, вітаємо найрідніших і звичайно не забуваємо про те, що все буде добре!» – розповів керівник маркетингу Олександр Львовський.

Букетик на листівці діти роблять із природніх матеріалів. Ось над своїми роботами старанно трудяться Аня та Надійка. Для них, діляться, День Матері – особливий. Адже в їхній сім’ї аж восьмеро діток. Тому свою маму вони вважають справжньою героїнею.

«В нас 6 братів і 2 дівчаток. То ми, більше дівчата, придумуємо якийсь подарунок, з хлопцями узгоджуємо це і разом даруємо мамі», – розповіли учасниці майстер-класу Аня та Надія.

Ці листівки, кажуть дівчатка, будуть приємним додатком до квітів та цукерок, які теж подарують матусі. Майстер-клас у «Там Тамі», запевняють, дуже сподобався, тож вони обов’язко завітають сюди ще.

«Дуже сподобався, я хочу ще сюди раз прийти і  не раз побувати тут, і робити різні листівочки, прикрашати різні капкейки, ще щось робити», – каже Аня.

До слова, з нагоди свята гіпермаркет «Там Там. Сімейні традиції» підготував для усіх матусь компліменти. Після покупок, коли розраховувалися, касир видавав купон. Він дає право взяти участь у безпрограшній лотереї на інформаційному відділі гіпермаркету.