На сесії міської ради більшість депутатів підтримала перейменування міста Володимира-Волинського у Володимир.

Про це стало відомо 1 жовтня, пише БУГ.

Перед присутніми виступив депутат міської ради Андрій Гнатюк, автор проєкту рішення про перейменування міста, який розповів, наскільки це питання вагоме сьогодні.

На підтримку висловилися представник партії ЄС Наталія Василець, депутати Микола Савельєв, Олег Новосад, Тетяна Дьоміна.

Також слова попросили Максим Клим’юк та Андрій Кандиба, які зазначили, що вбачають порушення процедури та просили депутатів «зробити крок назад».

Депутат Олег Тимосевич зазначив, що головне питання – це законність проведених раніше громадських слухань, а це залежить від кількості бюджетників, які там були присутні. Керівник загального відділу зазначила, що слухання законні, оскільки 43 відсотки бюджетників були присутні, а це менше межі.

Микола Юнак від фракції «Слуга народу» зазначив, що за перейменування, проте хоче, аби все було процедурно правильно. Павло Горошкевич від партії «Громадянська позиція» сказав, що теж за перейменування. Підтримку висловив і Костянтин Зінкевич від «Самопомочі».

Колишній міський голова Володимира Павло Мамєдов зауважив, що це і духовне питання, адже князь Володимир сам дав назву місту. Він просив депутатів проголосувати позитивно.

У результаті годинного обговорення депутати підтримали проєкт рішення про перейменування міста. «За» проголосували 30 обранців громади.