Коронавірус б’є нові рекорди: в Україні за минулу добу зареєстровано 9850 випадків коронавірусу. Частина Волині залишається у червоній зоні, що призвело до посилення карантинних обмежень. Однак не усі з таким рішенням погоджуються – підприємці Ковеля вийшли на протести й навіть перекривали трасу міжнародного сполучення

У Волинській ОДА прокоментували цю ситуацію й запевнили, що передадуть позицію учасників акції протесту у державну комісію ТЕБ та НС. Про це 5 листопада розповів перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко.

Він нагадав, що через високий рівень захворюваності до червоної зони належать міста Нововолинськ, Володимир-волинський та Ковель, а також Ківерцівський, Іваничівський, Турійський райони.

“У цей перелік можуть увійти ще ряд районів, бо показники захворюваності продовжують зростати”, – підкреслив Мовенко.

“Днями відбувся ряд протестів зі проханням пом’якшити обмеження. Ми добре розуміємо усю складність ситуації. Вашу позицію ми розуміємо і готові підтримувати, але щодня кількість інфікованих збільшується і влада має приймати заходи для безпеки людей. Ми будемо комунікувати із державною комісією ТЕБ та НС. Ми озвучимо ваше бачення карантинних обмежень”, – запевнив Сергій Мовенко.