У Луцьку – гарна сонячна погода, тож сотні людей, нехтуючи карантином, ідуть гуляти. На вулиці можна зустріти немало компаній підлітків і дітей. Однак директорка Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська застерігає: такі розваги можуть небезпечними. 

Про це повідомляє Конкурент.

“Обмеження будь-яких скупчень людей зроблене для того, щоб уникнути контакту, щоб вірус не поширювався. Карантин – це є самоізоляція. Треба розуміти, що якщо дитина буде контактувати з іншими – то вона має величезний шанс заразитися коронавірусом. Батьки дуже безпечні в цьому питанні чомусь”, – розповіла лікарка.

За її словами, краще поїхати з дитиною в ліс чи на дачу – у місця, де немає скупчення людей, де контакт з іншими зводиться до мінімуму.

Нагадаємо, станом на 10:00 20 березня в Україні зареєстровано 26 випадків коронавірусу. По всій країні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.