На Волині  роботодавці готові платити  працівникам від 15 до 30  тисяч гривень: пропонують вакансії  швачок, водіїв, агрономів та інженерів.

Актуальний список вакансій  надали у Волинському обласному центрі зайнятості, – пише  Район.Луцьк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: За яку роботу на Волині платять найбільше грошей

Які є вакансії?

  • Швачка

Заробітна плата: 23 тисячі гривень. Поопераційний пошив одягу(чоловічий, жіночий, дитячий) від нижньої білизни до верхнього одягу включно. Забезпечення житлом в м.Рівне (безкоштовно) в новому гуртожитку. Можливий кар’єрний ріст (від швачки до начальника швейного виробництва. Безкоштовна екскурсія по виробництву.

  • Агроном

Заробітна плата: 20 тисяч гривень. Здійснення організаційно-технологічного керівництва в галузі рослинництва.

  • Керівник ферми

Заробітна плата: 15 тисяч гривень. Керує виробничо-господарською діяльністю ферми. Бере участь у розробленні завдань з виробництва та продажу сільськогосподарської продукції і забезпечує їх виконання.

  • Водій автотранспортних засобів

Заробітна плата: 30 тисяч гривень. здійснювати міжнародні вантажні перевезення до країн Європи (Німеччини, Франції). Наявність закордонного біометричного паспорта, картки водія, полісу обов’язкового медичного страхування для виїзду до країн Європи.

  • Начальник служби (промисловість)

Заробітна плата: 18тисяч гривень. Начальник служби роботи з персоналом та документаційного забезпечення повинен знати методику планування і прогнозування потреби персоналу, систему стандартів з праці трудових і соціальних нормативів, основи соціології та психології праці, етику ділового спілкування, трудове законодавство, досвід роботи від 3 років на посаді керівника кадрової служби виробничого підприємства

  • Інженер-механік груповий

Заробітна плата: 15тисяч гривень. Розробляє графіки технічного обслуговування, технічних оглядів та ремонтних робіт технологічних машин, здійснення планових ремонтів сільськогосподарської техніки; планування робочого часу машино-тракторного парку; моніторинг цін на запасні частини та сільськогосподарську техніку; замовлення запасних частин.

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва

Заробітна плата: 15 тисяч гривень. Виконувати сільськогосподарські роботи відповідно до вимог агротехніки та агротехнології; робити технічне обслуговування та ремонт трактора та агрегатів; раціонально використовувати ПММ та запасні частини. Наявність посвідчення тракториста-машиніста ( кат. А1, А2,В). Місце проведення робіт Луцький, Локачинський, Рожищенський райони.

Тих, кого зацікавили пропозиції роботи, просять звертатися за номером телефону: 067 199 02 68.