Благодійний фонд “Європейський вектор” спільно з агропромисловою групою “Пан Курчак” доставили в Локачинський район продуктові набори для соціально незахищених людей. 

Про це у коментарі 12 каналу розповіла керівниця благодійного фонду “Європейський вектор”  Світлана Наумук. 

“У пакунках ціла курка і ще два кілограми курячого м’яса, також варена ковбаса. Зараз важкий час, тому ми вирішили, що така допомога не буде зайвою. Старші люди зараз на карантині, вони не можуть виходити. Ті, хто в територіальному центрі на обслуговуванні, взагалі обмежені вдома”, – каже Світлана Наумук.

Продуктові набори отримають малозабезпечені і багатодідні сім’ї, люди з інвалідністю та інші соціально незахищені громадяни. В Локачинський терцентр доставили 270 пакунків. Далі їх розвезуть по району.

“За минулі роки від фонду “Європейський вектор” ми отримали більше півтора тонн продуктових наборів на суму понад 76 000 гривень, а ще різні засоби реабілітації, одяг та інші речі для соціально незахищених верств населення”, – розповідає директор Локачинського територіального центру соціального обслуговування Микола Томчук.

Курятину отримали не лише в Локачинському районі.  Загалом фонд “Європейський вектор” та агропромислова група “Пан Курчак” доставили понад півтори тисячі таких продуктових наборів по області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Благодійний фонд “Європейський вектор” та агропромислова група “Пан Курчак” передали допомогу волинським громадам*