90 українських туристів, серед яких восьмеро волинян, не можуть повернутись в Україну з Індії через припинення авіасполучення.

Про це “Суспільному” розповів керівник волинської групи туристів Валерій Самолюк. 

“Вчора ввечері буквально була відома дата, що нам ніби переносять виліт з 25-го на 5 число. Але сьогодні це не підтвердилося. І ми буквально кожної години чекаємо новин”, – розповів він.

У складі групи шестеро лучан і двоє жителів Ковеля. Всі вони почуваються добре. Волиняни, за словами Валерія Самолюка, постійно очікують новин щодо можливості повернутися додому.

Серед всіх українців, які є в групі, восьмеро подали документи в консульство для термінового повернення. Поки що на них відповіді не було дано ні з консульства, ні з якоїсь іншої організації.

У Індії ж жорсткого карантину поки немає. Транспорт працює, як і раніше. Щоправда, частину служб у храмах – скасували.

Нагадаємо, 17 березня Україна закрила авіасполучення через карантин.  Українців, які кперебувають за кордоном, повертають додому чартерними рейсами.

Вісім волинян не можуть повернутися з Індії в Україну

Група з 80 українців-паломників перебуває з 27 лютого в Індії.Декілька днів українці не можуть зв’язатися з українським консульством в Індії. Керівник волинської групи туристів, який зараз перебуває в індійському місті Вріндаван, каже, що восьмеро волинян мали квитки до Києва на 25-те березня, але змушені залишитись за кордоном на довше. З керівником волинської групи туристів Суспільному вдалось поспілкуватися відеодзвінком.Більше інформації за посиланням: http://bit.ly/2UmZr5oМи у Телеграм: https://t.me/suspilnevolyn#НовиниСуспільнеВолинь

Gepostet von UA: Волинь am Donnerstag, 19. März 2020