З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 адміністрація ДП “ЛРЗ “Мотор” запроваджує на підприємстві простій  –  з 23 березня до 3 квітня з повним збереженням середнього заробітку.

Про це повідомили на сторінці заводу у фейсбуці.

“Протягом простою працівники зобов’язані перебувати вдома, бути на телефонному зв’язку, та при появі симптомів вірусної інфекції у них, чи членів їх сімей, негайно звернутись до сімейного лікаря (лікувального закладу), та повідомити безпосереднього керівника”, – йдеться у повідомленні.

Наголошують, що працівникам, які залучені до виконання робіт, від негайного виконання яких залежить у подальшому нормальна робота підприємства в цілому або його окремих підрозділів, у період карантину, при вході на підприємство буде проводитись температурний скрінінг, обробка рук дезрозчином та видача захисних масок.

Нагадаємо, вчора , 19 березня, повідомили, що “Кромберг енд Шуберт” у Луцьку йде на карантин.

Зазначимо, по всій країні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.