У Луцькраді розповіли, що через небажання окремих луцьких перевізників переходити на безготівкову форму оплати проїзду,  завчасно розпочали перемовини із транспортними компаніями та перевізниками з інших міст.

Про це повідомили на сайті міської ради.

Зазначають, що вже існує чітка домовленість з перевізниками з інших міст, що у разі розірвання договорів з місцевими перевізниками через небажання переходити на безготівкову форму оплати проїзду, вони замінять їх та здійснюватимуть пасажирські перевезення у  Луцьку.

З місцевимии перевізниками, які не дадуть дозвіл на встановлення валідаторів та не перейдуть на безготівкову форму оплати проїзду, договори на здійснення перевезень будуть розірвані і в майбутньому їх не допускатимуть до участі в конкурсах на здійснення перевезень.

Нагадаємо, перевізники, що здійснюють перевезення на маршрутах 1,2,3,8,9,10,11,12,16,17,19,22,26а,32, оголосили про припинення з 11 листопада 2019 року перевезень на цих маршрутах.

“Вважаємо, що оголошення про припинення перевезень на вказаних маршрутах є актом шантажу лучан та нашого міста з боку перевізників, у зв’язку з небажанням останніх надавати дозвіл на встановлення валідаторів та переходити на безготівкову форму оплати проїзду. Встановлення валідаторів та запровадження безготівкової форми оплати проїзду зробить ринок перевезень у Луцьку контрольованим та прозорим, а усі розрахунки у цій сфері – чіткими та зрозумілими”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Перевізники хочуть, аби у Луцьку платили майже 10 гривень за проїзд у маршрутках