За дні карантину вже всі зрозуміли, що мити руки і самоізолюватися – чудовий спосіб захиститися від коронавірусу. Але навіть дотримання цих простих правил може бути неефективним, якщо ви не дезінфікуєте свій телефон. Він, як і будь-яка поверхня, металева чи пластикова, може переносити вірус. Тож ретельне очищення свого гаджета може врятувати вас від зараження.

Про основні правила такої дезінфекції нам розповів технічний директор 12 каналу Максим Харченко. Адже техніка в порядку не тільки тоді, коли вона працює, а й є безпечною, гарно та чисто виглядає.

«Я і раніше постійно протирав свої гаджети, але зараз роблю це ще частіше», – говорить Максим.

Очищати техніку найкраще звичайною мильною водою, нанесеною на тканину. Не варто використовувати етиловий спирт, гіпохлорит натрію чи перекис водню. Адже ці засоби можуть пошкодити екран вашого смартфона.

«Для протирання найкраще використовувати мікрофібру, тоненьку тканину з волокон поліестеру. Якщо на вашому телефоні є захисна плівка чи скло, то можна застосовувати вже більш агресивні рідини без шкоди для дисплея. До прикладу, розчин спирту і води», – зазначає технічний директор.

Щодо процедури дезінфекції то тут все просто. Спочатку вимкніть гаджет, зніміть чохол і аксесуари, тоді протріть його. Робити це варто кожного дня і не лише з телефонами, а й іншими гаджетами, якими користуєтесь.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як не набрати вагу під час карантину: поради луцької фуд-тренерки