У громадському транспорті міста Луцька проводять дезінфекцію. А вже на сесії Луцькради, що запланована на 16:00 16 березня, планують розглянути питання щодо зміни роботи маршруток та тролейбусів. 

У Луцьку працівники управління транспорту та зв’язку провели перевірки у громадському транспорті міста щодо забезпечення перевізником заходів дезінфекції на період карантину. Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради

“Усім перевізникам було надіслано лист-повідомлення, щоб наголосити на тому, що у затверджених договорах є пункт про забезпечення дезінфекції своїми силами у салоні транспортного засобу на період епідемії. Ще з минулого тижня наші працівники розпочали перевірки на маршрутах міста Луцька. Сьогодні продовжуємо цю роботу, перевіряємо наявність засобів для дезінфекції. На даний момент, в усіх перевірених автобусах ці роботи виконуються, – розповів начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

Дезінфекція транспортних засобів проходить на кінцевих зупинках автобусних маршрутів. Особливу увагу водії приділяють місцям безпосереднього контакту із пасажирами — поручням, ручкам та іншим поверхням.

На своїй сторінці у фейсбуці радник міського голови Луцька Ігор Поліщук зазначив, що на сесії 16 березня будуть розглядати питання про призупинення роботи громадського транспорту в місті на час дії карантину.

“Громадський транспорт, незважаючи на дезінфекцію та інші заходи, є серйозним осередком поширення коронавірусу”, – наголосив Поліщук.

Зазначимо, станом на 16 березня в Україні офіційно зареєстровано 5 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області. Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.