Українські народні танці у традиційних барвистих вбраннях та піснеспіви від виконавців з різних куточків Волині. У Луцьку в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся благодійний марафон «Наближаємо перемогу».

«У скриньки збираємо кошти в рамках нашого благодійного марафону. Усі підуть на підтримку наших Збройних сил України, зокрема нашої волинської 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого», – розповів зі сцени ведучий.

Були і виступи творчих колективів, і ярмарок, де продавали усе що завгодно: від блакитно-жовтих кексиків чи стрічок у волосся до шкіряних виробів ручної роботи.

Юні волонтерки невтомно трудилися гуртом, аби приготувати запашні смаколики для лучан та гостей нашого міста.

На центральній алеї розмістили намети, у яких можна було зробити незвичайний мейк діткам. Також тут були патріотичні фотозони, де люди фотографувалися на фоні прапора чи банера з маками.

Дехто після фотосесії з гарними українськими атрибутами не стримував сліз, і такі заходи, кажуть, однозначно потрібні.

«Треба тому, що тут йде і допомога зразу нашій армії, і людям, які приїхали сюди, трохи легше на душі. Все буде Україна!» – каже одна з учасниць марафону.

Гості заходу з величезним задоволенням ходили ярмарком і обирали для себе цікавинки.

Організатори дійства кажуть: це вже не перший захід, і на цьому зупинятися не збираються. Адже допомагати мирним жителям та армії хочеться що є сил.

«Основна мета – це, зрозуміло, збір коштів, але в той же час подібні заходи дуже надихають, тому що абсолютно всі люди роблять те, що вони вміють, те, що вони роблять професійно і якісно, і кожен з них наближає перемогу. Гасло нашого марафону «Наближаємо перемогу», і тому кожен може свій внесок у цю спільну перемогу надати», – прокоментувала організаторка марафону «Наближаємо перемогу» Заріна Дацик.

Тим часом не стихав концерт на головній сцені благодійного марафону. Окрім танців та пісень, люди могли насолодитися ще й показовими виступами від учасників клубу бойових мистецтв «Герць».

Гості марафону переконані: такі дійства дуже потрібні в наш час.

«Це просто необхідно в наш час зараз. Це перше, що ми маємо зробити. Ми, цивільні люди, які просто тут живемо, ми маємо в першу чергу допомагати. Чим можемо і як можемо», – каже лучанка Ольга.

«Битви виграють бійці, а війну виграє тил. Тому ми маємо всі згуртуватися, допомагати чим хто може в цей нелегкий час, бо кожна гривня, кожна копійка – це все ж допомога», – додає лучанин Олександр.

За словами організаторів, невдовзі марафон продовжать. Про нові заходи обов’язково повідомлять у соцмережах.