У школі села Зимне, що на Волині, організували дистанційне навчання у форматі “школи у смартфоні”.

Про це 12 каналу розповіла директорка школи Юлія Степанюк.

У середовищі Google Classroom створені класи, до класів приєдналися вчителі для спільного викладання та учні. Кожен учитель-предметник, відповідно до розкладу, розміщує навчальний матеріал ( відео, презентацію чи схему) та завдання для учнів. Вказує термін виконання.

Учні за допомогою персонального комп’ютера або смартфона із встановленим додатком Classroom виконують завдання та відправляють учителю на перевірку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Міносвіти запускає онлайн-курси з підготовки до ЗНО

“Підсумовуючи другий день дистанційного навчання, можемо гордо сказати, що створили школу онлайн! Правда, трішки мусили попрацювати над відеоінструкціями, але учні отримали школу “в смартфоні”. І усі зрозуміли, що навіть фізичну культуру можна вчити онлайн”, – зазначила Юлія Степанюк.

Зазначимо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 7 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області, 2 – в Києві Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.