У Волинській облдержадміністрації перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов представив нового очільника Волині. Ним став виходець з Луганщини Юрій Погуляйко.

Відбулося це у вівторок, 3 грудня.

“Хотілося б, щоб ми тут нікого не ділили на місцевих і не місцевих”, – зазначив Сергій Трофімов.

Як повідомив власний кореспондет 12 каналу, Сергій Трофімов назвав звернення облради проти призначення Погуляйка “емоційним” рішенням і зазначив, що не хоче це коментувати.

Під час зустрічі обговорили проблему обміління Шацьких озер та посилення боротьби із незаконним видобутком бурштину.

Нагадаємо, 28 жовтня Кабмін погодив призначення голови Волинської ОДА Юрія  Погуляйка.

Утім, після цього Волинська обласна рада зібралася на позачергову сесію, аби висловити невдоволення таким кадровим рішенням.

30 жовтня аналогічне звернення підтримала й Луцька міська рада.

На представленні присутні депутати облради, в тому числі й голова облради Ірина Вахович.

Довідково:

Раніше Юрій Погуляйко був заступником голови Луганської обласної державної адміністрації.

Юрій Михайлович Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року. Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.