Консультант з бюджетних питань Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Гром вважає, що ще зарано говорити про подальше об’єднання громад, адже навіть маленькі громади на Волині поки дієздатні.

Про це він сказав у програмі «Позиція» на 12 каналі 17 лютого.

«Чомусь сьогодні уже виникає питання знову про об’єднання. Я скажу свою точку зору. Громада має бути фінансово забезпечена. І на сьогодні в нас є маленькі громади з невеликою кількістю населення: Велицьк, Литовеж, Поромів. Вони поки що дієздатні. Я не бачу потреби через три роки знову піднімати питання об’єднання. Якщо громада дійсно буде фінансово не спроможна – так, тоді ставити питання про приєднання», – пояснив експерт.

Також він вважає доцільний об’єднання, якщо одна і друга громада вбачатимуть в цьому об’єднанні позитив, і, наприклад, сама громада попроситься у міську громаду, а міська дасть згоду.

«Якщо є фінансові розрахунки про те, що це доцільно, потрібно переконати населення, але не на словах, а саме показати економічні розрахунки про те, що так буде краще», – додав Василь Гром.

Нагадаємо, Голова Литовезької громади Володимир-Волинського району Олена Касянчук не хоче, аби її громада об’єднувалася з будь-якою іншою. Хоча, якщо буде така необхідність, то вона не проти об’єднання з Поромівською громадою.