Луцький гурт “Флайzzzа” презентував кліп на пісню, яка  має назву “Вогнем і Мечем” та розповідає про козаків, їх міць і звитягу.

Про це повідомили на сторінці гурту у фейсбуці.

“Не тільки тема козацтва закладена у тексті. Тут йдеться і про незламність духу, про боротьбу з самим собою і зовнішніми обставинами заради досягнення мети.  Цим треком ми хотіли б підняти патріотичний дух в складні часи для України, нагадати про наших історично важливих персонажів. Це свого роду сплетіння минулого та сьогодення”, – йдеться у повідомленні.

“Вогнем і Мечем”, як наголошують у гурті “Флайzzzа”, має трішки відмінний характер та стилістику від того, що  музиканти робили раніше. Це пов’язано з бажанням шукати якісь свіжі погляди на музику та з можливістю реалізувати сучасні задуми в життя.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Монатик випустив новий кліп. ВІДЕО

“Режисер Олександр Стеренчук, оператор Антон Аношин та й уся команда ретельно працювали над образами як самих музикантів, так і акторів (козак, бандурист, коваль, байкер, демони та ін.). Ми зважено обмірковували деталі сценарію, шили і шукали костюми та атрибути для зйомок, промальовували схеми розташування світла, експериментували із гримом та зачісками, боролись із природніми і технічними негараздами”, – розповіли музиканти.