До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 22 липня.

На українців чекає нове зростання тарифів. Вже у жовтні підскочать в ціні гаряча вода і опалення. В середньому очікується підвищення на 30-40%. При цьому в Україні вирівняють тарифи на електроенергію для промисловості і населення. У Нацкомісії, що регулює ці сфери, зазначили, що тарифи будуть економічно обґрунтованими для всіх споживачів поряд з наданням адресної допомоги споживачам, які цього потребують.

Якісне та екологічне молоко пропонують у сімейній молочній фермі “Папики”. Господарство відкрилося у селі Дерно на Волині. Його засновники – родина Кушнірів, які, кажуть, і гадки не мали, що займатимуться молочним бізнесом. Та завдяки українському проекту підтримки сімейної справи – наважились на авантюру. Про те, як доглядають за стадом корів, та які цілі ставлять перед собою молоді молочарі – дізнавалася Марія Вавринюк.

З рейдом на поля. Волинські рятувальники пильнують над дотриманням протипожежних вимог під час жнивної компанії. Профілактичні рейди провели у Ковельському та Турійському краях. Перевіряли, як працює збиральна техніка, агрегати та автомобілі, залучені до збору врожаю, вогнегасники. Аграріям нагадали про заборону розводити багаття на полях, спалювати стерню і післяжнивні залишки.

Луцьк – європейська «столиця підземель». Щоб відповідати цьому статусу останнім часом у старому місті постійно реставрують, латають та розкопують нові стежки. Нині на завершальному етапі реконструкція вежі Чарторийських, у якій незабаром відкриють нові привабливі для туристів та тутешніх жителів, локації. Про те, як змінилася легендарна пам’ятка, та чим дивуватиме гостей – дізнавалася Анастасія Качина.

У Луцьку освятили копію ікони, написаної на Афоні. Монахи-іконописці працювали роками, аби відтворити Холмську ікону Божої Матері. Оригінал святині, особливо шанованої вірянами, зберігається у музеї Волинської ікони в Луцьку. Саме тут відбувся молебень і освячення копії. Детальніше – Ольга Матвєєва розповість.

Дитяча мрія, що переросла у хобі в дорослому житті. Волинянка Ольга Кальченя створює авторські іграшки у японській техніці амігурумі. Незвичною для себе, на перший погляд, справою почала займатися в декреті. Показала, як творить іграшкових звірів для дітей дорослих, майстриня і нам. Більше – у сюжеті Марії Вавринюк.

Поборотися за золото! Вже за тиждень волинські юнаки представлятимуть україну на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств. Впродовж року спортсмени показували неабиякі результати на українських турнірах, нині ж за нагороди боротимуться на світовому рівні. Про підготовку та налаштування Ольга Матвєєва знає більше.