Польські кордони залишаться закритими для іноземців ще на 20 днів, тобто до 13 квітня. 

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на портал Money.pl.

“Здійснення контролю, в тому числі можливість обмеження на засадах, визначених у Кодексі про кордони Шенгенської зони, буде коригуватися, відповідно до ступеня небезпеки, громадського порядку або державної безпеки у зв’язку з виникненням серйозної загрози для громадської охорони здоров’я, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19”, – сказано в постанові польського уряду.

Спочатку польські кордони закрили для іноземців на 10 днів, починаючи з неділі 15 березня.

При цьому всі поляки – можуть повернутися на батьківщину. Після повернення їх поміщають в обов’язковий 14-денний домашній карантин.

Призупинено міжнародне пасажирське авіасполучення та залізничне сполучення. Товари виїжджають і в’їжджають в Польщу без перешкод.

Станом на 19:00 26 травня, у Польщі від коронавірусу померли 14 людей, заражених –  1163.

Нагадаємо, в Україні Уряд запровадив надзвичайну ситуацію та продовжив карантин до 24 квітня.  З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому. Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок. У Луцьку перестав курсувати увесь громадський транспорт.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як працюють волинські пункти пропуску