Рішення щодо можливого продовження карантину прийматиметься в залежності від епідемічної ситуації в країнах Європи та на території України.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я головний санітарний лікар України Віктор Віктор Ляшко на брифінгу,  – пише Українська правда.

“Всі заходи, які ми робимо, сьогодні ми робимо з превентивною метою. В той же час ми не виключаємо введення заходів реагування у разі масового поширення захворюваності на території України. Про можливість продовження карантину ми як МОЗ будемо виходити з позицією до Кабінету міністрів ближче до дати завершення діючого терміну карантину”, – зазначив Ляшко.

Зазначимо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 7 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області, 2 – в Києві Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.