Черг поблизу перетину кордону «Дорогуськ-Ягодин», які були вранці 27 березня,  вже немає.

Про це повідомили на сайті Волинської ОДА.

Усіх охочих перетнути польсько-український кордон через пункт пропуску «Дорогуськ-Ягодин» перевезли. За інформацією Луцького прикордонного загону, на цей час оформлено 5064 громадян.

Для цього було залучено 20 автобусів, які організували Волинська та Рівненська облдержадміністрації, по автобусу надали Державні служби надзвичайних ситуацій обох областей, частину людей перевезли приватним попутним транспортом.

«Коли почали збиратися черги, ми залучили додаткові транспортні засоби, які від вчорашнього вечора і до обіду 27 березня доставили усіх на територію України. Зараз працюємо в штатному режимі» – підсумував начальник Луцького прикордонного загону Олег Вовк.

Нагадаємо, Володимир Зеленський наголошував, що до кінця п’ятниці, 27 березня, буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення. Він додав, що поступово будуть евакуювати тих, хто залишився за кордоном, але з урахуванням епідемічної ситуації у місцях їх перебування.

Нагадаємо, в Україні Уряд запровадив надзвичайну ситуацію та продовжив карантин до 24 квітня.  З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому. Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок. У Луцьку перестав курсувати увесь громадський транспорт.