Десятки тисяч каталонців вийшли на вулиці через затримання екс-глави автономії Карлеса Пучдемона. У Барселоні протестувальники вступили в сутички з поліцією, внаслідок чого близько сотні людей постраждали. Серед них – двадцять троє правоохоронців. Поліція застосувала сльозогінний газ після того, як мітингарі почали жбурляти в них різні предмети. Причиною для мітингів став арешт Пучдемона двадцять п’ятого березня. Влада Іспанії заявила, що готова до екстрадиції. Екс-очільнику Каталонії загрожує тридцять років ув’язнення за організацію повстання та розтрату державних коштів.

Ердоган назвав кінцеву мету операції в Сирії. За словами президента ціль буде досягнута коли Таль-Рифат, місто в провінці Алепо, контроюватимуть сили Туреччини. Ердоган також закликав США передати контроль над сирійським містом Манбідж справжнім господарям та вигнати з нього курдські “Загони народної самооборони”. Інакше турецький лідер змушений буде віддати наказ очистити місто навіть від цивільних. Вісімнадцятого березня місто Афрін взяла під контроль армія Туреччини. Країни ЄС та США засудили дії Ердогана та закликали до ескалації конфлікту в регіоні. Двадцять шостого березня відбудеться саміт ЄС-Туреччина де лідери обговорять подальшу співпрацю та фінансування для стримування потоку сирійських біженців.

Ємен атакував Саудівську Аравію, є жертви. Повстанці-хусити запустили сім балістичних ракет по королівству, три з яких були скеровані на столицю країни Ер-Ріяд. Всі атаки відбили сили протиракетної оборони. Проте уламки ракет впали на житлові райони столиці. Внаслідок чого загинув один громадянин Єгипту, ще двоє були поранені. Єменські повстанці вже запустили десятки ракет на Саудівську Аравію, проте всі вони були ліквідовані. Конфлікт, що триває з 2014 року зазнав свого піку в листопаді минулого року, коли коаліція на чолі з аравійцями заблокувала всі шляхи до Ємену, внаслідок чого в країні почався голод.