Сучасну школу у селі Башлики на Волині відкрили на початку року. Утім, радісну подію зіпсувала новина про те, що у підвалах закладу повно води. Місцеві жителі звинувачували підрядників у неякісній роботі.

Тож чи вирішили проблему нині, у нашому сюжеті.

Сучасну і велику школу у селі Башлики на Волині відкрили на початку 2022 року. Довгий час вона мала статус довгобуду, її фундамент заклали ще у 2018 році. До того ще із двадцять років чекали фінансування. Будівлю звели, але не без нюансів. Ще за два місяці до відкриття школу почало підтоплювати. Місцеві взялися бити на сполох.

«Усі за те, щоб школа була без усяких грибків. А те, що то будівельники допустили, то їхні проблеми. Школа на даний час підтоплюється, і кожен день вода підходить, підходить, вони її викачують», розповідав місцевий мешканець Олександр Лебідь.

Як виявилося, вода у підвалі стояла через справді не зовсім якісно виконані роботи. Хоча підрядники це заперечували і запевняли, що все зробили на совість.

Чи вирішили питання нині? Завгосп Сергій Левчук школи каже, що школу не підтоплює. Системи водовідведення зробили довшими – і це вирішило проблему.

У підвалі школи зараз сухо. Воду викачали, усе засипали піском. Утім, щоб зрозуміти чи справді якісно переробили свою роботу підрядники, завгосп каже треба пережити сніжну зиму.

Нині разом з кочегаром завгосп Сергій чи не єдині на території школи. Через війну – діти вдома. А без них, каже чоловік, ще сумніше.

До слова, школа у Башликах – одна з найдорожчих в області. Вона розрахована на майже 400 школярів. Тільки дітвора новою школою не встигла натішитися. Її відкрили 18 січня, а 24 лютого розпочалося російське повномасштабне вторгнення. Тому башликівські учні ще більше чекають перемоги України, аби знову сісти за парти у новенькій школі.