Радник міського голови Луцька Ігор Поліщук на своїй сторінці у фейсбуці пообіцяв надати юридичну допомогу підприємцям, на яких складуть протоколи за про порушення карантину.

“Усім підприємцям, підприємствам, установам та організаціям щодо яких поліцією буде складено протокол про порушення правил карантину у зв’язку з безпідставним внесенням нашого міста до “червоної” зони буде надано повний спектр юридичних послуг по захисту в суді та оскарженню вказаних протоколів”, – йдеться у повідомленні.

Для отримання такої допомоги необхідно звернутися в Управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради. Довідки за телефоном (0332) 777-885.

Нагадаємо, в уряді затвердили розподіл України на зелену, жовту, помаранчеву й червону карантинні зони залежно від епідемічної ситуації. Луцьк віднесли до червоної зони.

Втім Луцька міська рада заявила, що не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів.

У неділю, 2 серпня, поліція попереджала перевізників, аби ті не виходили на рейс з 3 серпня, інакше на них будуть складати протоколи. Така ж ситуація відбувалась з усіма іншими закладами, які не можуть працювати у «червоній» зоні. Кожен заклад отримав під розписку попередження про заборону працювати починаючи з 3 серпня.

Більше 70 підприємців та підприємств виступили проти обмежень та можливих штрафів.