З 17 березня у Луцьку посилили обмежувальні заходи, щоб не допустити розповсюдження коронавірусу. Серед таких – закриття усіх спортивних, розважальних закладів, кафе та ресторанів, а також – ринків. Працювати дозволили лише продуктовим магазинам та аптекам. Та й там ввели зміни: закликали зробити розмітку щодо безпечної відстані в касових зонах.

Однак не усі лучани вирішили дотримуватися вказівок – вранці 17 березня базарувальники вийшли на роботу. Зокрема, працювали “Північний” ринок, “Пасаж” та фермерський ярмарок біля РАЦСу.

Радник міського голови Луцька Ігор Поліщук на своїй сторінці у фейсбуці пояснив, що загрожує підприємцям, які продовжили свою роботу, попри заборону діяльності ринків на час карантину.

“У разі, якщо 18 березня ваші ринки будуть працювати, на засідання сесії Луцької міської ради 25.03.2020 року будуть винесені проекти рішень про дострокове припинення договорів оренди землі під ринками та рішення про припинення діяльності відповідних ярмарків”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як українців штрафуватимуть за порушення умов карантину

Зазначимо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 7 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області, 2 – в Києві Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.