У понеділок, 16 березня, у Києві лабораторно підтверджено два випадки COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

За даними міністерства, пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування. Один  пацієнт протягом інкубаційного періоду повернувся з Франції.

Наразі в Україні 7 підтверджених випадків інфікування COVID-19, з них 1 – летальний (у літньої жінки з Житомирщини).

У ЗМІ також з’явилася інформація, що від коронавірусу нібито померла жінка з Чернівців. Однак, за даними Суспільного, результатів її аналізів ще немає. Пацієнтка померла через важку супутню неврологічну патологію, не пов’язану з проявами коронавірусної інфекції.

Зазначимо, станом на 16 березня в Україні офіційно зареєстровано 7 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області, 2 – в Києві Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.