У Луцькому  центрі первинної медичної допомоги №2” запустили  “гарячу” лінію – консультуватимуть людей щодо коронавірусної інфекції.

Про це повідомили на сторінці поліклініки у фейсбуці.

У випадку потреби людей просять звертатися до установи за номером 099 287 64 13. Консультації будуть надаватися у години роботи, тобто щоденно з 8.00 до 20.00, а в суботу і неділю – з 8.00 до 15.00.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як у Луцьку дезінфікують громадський транспорт. ФОТО

Також  управління охорони здоров’я Луцькради відкрило “гарячу” лінію для надання актуальної інформації щодо COVID-19 за номером телефону 724-443. 

Дзвінки приймяють згідно із графіком роботи управління:

  • понеділок-четвер 8:30 – 17:30;
  • п’ятниця – 8:30 – 16:15;
  • субота, неділя – вихідні.

Зазначимо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 7 випадків захворювання на коронавірус, 4 з них – у Чернівецькій області, 2 – в Києві Ще одну хвору виявили на Житомирщині, врятувати її не вдалося. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

В Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.