З 19 березня 2020 року у Луцьку  обмежили роботу громадського транспорту. Заборона діятиме до завершення карантину. Медиків на роботу возитимуть спеціальними рейсами.

Про це пише Перший.

«Збираємо інформацію по кожній лікарні, скільки людей і звідки потребують довозу. Проситимемо виділити у перевізників автобуси для цього, платитимемо за це з міського бюджету. Але зайти у ці автобуси зможуть тільки люди зі спецпропусками», – сказав в.о. луцького мера Григорій Пустовіт.

Підприємствам, які не можуть зупинити свою роботу, рекомендують самостійно організувати довіз працівників. Заборона на рух громадського транспорту діятиме до кінця карантину. Попередньо – до 3 квітня.

Щодо служб таксі, то керівники обіцяють забезпечити водіїв масками та антисептиками.

Нагадаємо, станом на 17 березня в Україні офіційно зареєстровано 14 випадків захворювання на коронавірус. На Волині з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох жінок, однак у жодної діагноз не підтвердився.

в Україні запровадили карантин у закладах освіти – до 3 квітня. З 16 березня Рада національної безпеки України вирішила закрити контрольно-перепускні пункти для іноземців. 17 березня закрите пасажирське авіасполучення, однак усіх, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, мають повернуться додому.

Наразі у Луцьку закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок.