Щороку 8 березня в Україні породжує бурхливі дискусії: одні вимагають його скасувати, а інші – святкують і радіють додатковому вихідному. 

Трохи історії: ідею відначати 8 березня подала німецька соціал-демократка Клара Цеткін, яка вимагала рівності жінок і чоловіків у політичних, економічних і соціальних правах. Цей день був започаткований як пролетарське феміністичне свято та мало назву Міжнародний день жінок-робітниць.

Нині противники наголошують, що свято втратило свій сенс. З іншого боку, прихильники 8 березня вважають, що його слід відзначати, оскільки, це насамперед жіночий день.

12 канал розпитав активних і відомих лучан та лучанок: що вони думають з цього приводу, а також зібрав 8 історій, пов’язаних із 8 березня. Наступна – від радника міського голови Луцька Ігора Поліщука.

***

Я  – за святкування!  Моя сім’я завжди святкувала, святкує і буде святкувати. Безумовно, треба виявляти свою турботу і повагу до жінок не тільки 8 березня, а й щоденно, але якщо є така чудова нагода висловити це все по-особливому, то чому б і ні.

Я прихильник традиційного свята: зранку або звечора ми з братом купуємо квіти і символічні подарунки і починаємо з привітання мами, бабусь, всіх жінок, яких хочемо привітати свято.

От питання про вихідний  – трохи  дискусійне, треба вивчати суспільну думку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: